Náplavka k světu.

 

půjčovna lodiček a grilu, bary, občerstvení, koncerty, houpačky, letní kino, tanec, sportovní vyžití, relaxace, workshopy, molo, pikniky, farmářské a fashion trhy

Hlavním cílem tohoto festivalu je oživit prostor v centru města, který zůstává lidmi opomíjen a ukázat tak, že toto místo nabízí nepřeberně možností pro trávení volného času. Náplavka je místem, kde se lidé mohou setkávat, relaxovat, vyrazit za kulturou, nákupy či jednoduše sdílet společné chvíle a nápady. Lidé v Plzni chtějí prostor kolem řeky využívat a vítají myšlenku zpřístupnění Náplavky i v delším časovém rozsahu. Po dobu festivalu, je prostor Náplavky zpřístupněn nainstalováním schodů z centrální třídy města. Provizorní bezbariérový chodníček zajišťuje pohodlný pohyb návštěvníků po břehu.

První ročník tohoto festivalu, který proběhl v červnu 2014, si kladl za cíl upozornit na nevyužitý prostor břehu řeky Radbuzy přímo v centru Plzně. Program festivalu byl naplněn od prvního do posledního dne kulturním nebo sportovním programem. Pro ročník 2015 byl zvolen program delší a pozvolnější. Za největší úspěch roku 2015 lze považovat zahájení jednání na úrovni města o rekonstrukci a budoucím přístupu na náplavku mezi Wilsonovým mostem a mostem U Jána. Jestli vše poběží tak jak má, od roku 2017 se můžete těšit na zpevněný povrch a celoroční provoz. 

Více na http://www.naplavka.ksvetu.cz

Tančírny na Náplavce 08 06/2017

8.6. Tančírna Bachata Edition.  

Zobrazit
Náplavka k světu 26 05/2017

Připlouváme již 26.5.2017.

Zobrazit
PechaKucha Night vol.21 26 05/2017

21. [PEČA] a s ní další inspirativní večer.  

Zobrazit
Koloběžky k světu 25 04/2017

Samoobslužné stojany jsou v provozu, přijďte je vyzkoušet.    

Zobrazit
Los INnato-Etérea 18 06/2016

Náplavka k světu. a Tanec Praha v Plzni uvádějí streetovou exhibici kostarických tanečníků.

Zobrazit
Archiv novinek »

Kontaktujte nás

Formulár byl úspěšně odeslán. Kopii zprávy naleznete ve své emailové schránce.

Média